KONST / Litografier / Färglitografi 13978080
nr 1397 8080
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 176/200, ägg på penna. Motivet: 52x35, yttermått inklusive ram: 69x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:39:49
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)